HAKKIMIZDA

Intercolab-GBA, gıda, çevre ve ihtiyaç malzemeleri sektörlerinde analiz ve diğer hizmetler sağlayan bağımsız bir hizmet sağlayıcıdır. Biz müşterilerimizi disiplinlerarası ve bireysel olarak analitik ile ilgili her konuda aydınlatıyor ve destekliyoruz. Ürünlerin ekim ve hasattından, laboratuarda yapılması zorunlu kalite kontrolüne, işlenmesine ve nihai ürünün ambalajlanmasına kadar. 15 yılı aşkın mesleki deneyimden faydalanacak ve geniş bir hizmet sağlayıcı portföyüne erişebileceksiniz.

Intercolab bu amaçla, analitik hizmetleri hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştiren, alanında uzmanlaşmış, GBA laboratuvarlar grubu ile beraberlik kurmuştur. Biz ve laboratuvarımız daima sahadayız ve sizi analitik dünyasında olup biten en yeni gelişmeler ve yenilikler konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz. Böylece her zaman piyasa hakkında şeffaf bir panoramaya sahip olabilirsiniz.

Laboratuvarlarımız 25 yılı aşkın bir süredir piyasada yer almaktadır ve bu süre zarfı içinde yüksek bir itibar ve güven kazanmıştır. DIN 17025 uygun olarak akredite edilmiştir ve ILAC üyesidir. Her zaman en yüksek standartlara uygun çalışır. Yüksek nitelikli ve eğitimli personelimizin mesleki tecrübesi, riskleri doğru bir şekilde değerlendirmenize ve büyüyen kalite ve güvenlik standartlarının yanı sıra ulusal ve uluslararası düzenleyici otoritelerin gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olan güvenilir sonuçları garanti eder.

Intercolab-GBA, Türkiye’de analitik, kalite güvence ve müşteri hizmetleri alanlarında uzmanlığı ve köklü bilgiyi birleştiren ilk bağımsız hizmet sağlayıcısıdır. Yılların verdiği deneyim ve sürekli eğitim sayesinde, en iyi şartlarda en iyi kaliteyi garanti ediyoruz. Biz üreticiler, tedarikçiler ve müşteriler arasındaki bağlantıyı sağlıyoruz. Bu süreç her zaman dinamiktir ve herhangi bir taraftan başlatılabilir.

SORUMLU KİŞİLER

Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz

GBA Group Food Türkiye / İntercolab

Fatih.Yilmaz@intercolab.com

Dr. Markus Zell

Dr. Markus Zell

GBA Group Food Almanya

M.Zell@gba-group.de

Dr. Sven Unger

Dr. Sven Unger

GBA Group Environment Almanya

S.Unger@gba-group.de

IMPRINT
İntercolab Uluslararası Laboratuvar Analiz Hizmetleri San ve Tic. A.Ş
Kazım Dirik Mah. 234 Sk. No:14/D TR-35100 Bornova/İZMİR
Tel: +90 (0850) 850 05 22
Fax: +90 (0232) 480 05 22
Mail: info@intercolab.com
CEO: Fatih Yılmaz
Handelsregister / Commercial Registry: İZMİR
VAT: Bornova 626 040 0441